Ізраїльська плівка Vinorit аналогічна ПВХ покриттю, складається з таких же складових і її вважають антивандальним покриттям для вхідних вуличних дверей.Покриття вуличних дверей

Стійке антивандальне Vinorit покриття використовується на зовнішніх MDF накладках, цей матеріал поєднує в собі міцність, естетичність, екологічність і довговічність.

Плівка прекрасно справляється з імітацією структури натурального дерева, виконує функцію захисту MDF панелей з глибоким фрезеруванням.

Вхідні металеві двері з покриттям Vinorit від Dremdoors підходять для монтажу на межі «будинок-вулиця», добре справляються із захистом від ультрафіолету, майже не піддаються втраті кольору і впливу атмосферних явищ. Крім усього іншого, плівка стійко виносить легкі механічні пошкодження, інші ж показники якості зберігаються багато десятків років.

Завод антивандальних плівок знаходиться в Ізраїлі і займає лідируюче місце на ринку по виготовленню якісних ПВХ плівок в світі.

Плівка Vinorit не виділяє шкідливих речовин в повітря, крім того, особливий зовнішній шар покриття дозволяє застосовувати патинування на МДФ накладки. Важливим є те, що покриття стійке до розчинників, морозів, володіє високою еластичністю і не схильне до виникнення тріщин на поверхні МДФ плити.

Полімерне покриття - найпопулярніше при обробці вуличних вхідних дверей. Великий асортимент кольорової палітри задовольнить найвибагливіший смак.

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…