Вхідні дверіВхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі параметри, за якими клієнти роблять вибір.

Це - надійність, відмінна звукоізоляція, теплоізоляція, міцність, довговічність і звичайно гарний зовнішній вигляд.

Багатьом цікаво, чи можливо створити протизломні двері. Звичайно, ні - на практиці, найнадійніші сейфи в банках можна вскрити. Однак, надійні і міцні двері із сучасною комплектацією відбивають у зловмисників бажання з ними зв'язуватися.

Які двері надійні, і як їх вибрати?

Матеріали виготовлення

Вхідні металеві двері збирають зі сталі зі спеціальною обробкою - вона вологостійка і не боїться вологи та іржі. Перевагою таких дверей є довгий термін експлуатації, вогнетривкість і довговічність, а також звукоізоляція.

Лист металу і його товщина - один з показників надійності металоконструкції, товщина може коливатися від 0,5 до 5 мм.

Вхідні двері з листом металу до 1 мм рекомендується використовувати в господарських приміщеннях, де не зберігаються цінні речі.

1-1,2 мм - варіант для офісних приміщень з охороною.

1,5 - 3 мм - листи з такою товщиною відмінно підходять для вхідних дверей в будинок або квартиру.

4 - 5 мм - прекрасний варіант для заміського будинку, котеджу, коли господарі не живуть у будинку постійно.

Конструкція

Міцність дверей визначається не тільки листами металу, але і конструкцією - каркасом. Якщо вам пропонують купити двері з ребрами жорсткості - це показник того, що вони зроблені з гнутого профілю, а не профільної труби. Так як трубні конструкції не потребують доповнення у вигляді ребер.

Утеплювачі

Щоб ваші вхідні двері забезпечували тепло- та звукоізоляцію виробники використовують різні наповнювачі, якими заповнюють порожнину усередині дверей. У самих недорогих моделях наповнювач - мінеральна вата, в більш якісних це пінопласт і екструдований пінополістирол. Декоративні МДФ панелі по обидві сторони дверей також роблять її тепліше, а покриття Vinorit забезпечує стійкість до механічних пошкоджень і перепадів температур.

Замки

Дуже великий асортимент замків на ринку сьогодні надає можливість покупцеві надійно захистити двері. Найбільш поширеними замками є сувальні і циліндрові, саме комбінація різних типів замків забезпечує більш високий рівень захищеності.

Сувальний замок - механізм, секрет якого влаштований у вигляді набору сувальд з фігурними вирізами, будуються по порядку під дією ключа і провертають механізм замка. Дані замки стійкі до механічного впливу.

Циліндровий замок - основна складова таких замків це - «личина», яка складається з набору штирьків, що переміщаються по вертикальних пазах. Інколи грабіжник може намагатися вибити або висвердлити «личину», для перестраховки краще всього ставити циліндрові замки з броненакладкою.

Такі бренди як Cisa, Mottura, Mul-t-lock, Kale, Gardian, Gerda чудово зарекомендували себе на ринку.

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…