Вхідні двері терморозривОдним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироби стикаються з конденсатом і промерзанням під час холодного періоду року. Що дає в дверях терморозрив або термоміст? Як він впливає на комфорт?

При покупці бронедверей вуличного типу обов'язково потрібно запитати про їх теплоізоляцію. Чим краще і якісніше вона виконана, тим менше ви втратите тепла під час опалювального сезону. Ціна на вхідні двері дуже відрізняється у залежності від використаного утеплювача в створці, коробці.

Найбільш популярні матеріали на українському ринку:

  • Картон. Китайські виробники найчастіше його використовують. Їх продукція вкрай дешева, тому і гофрований щільний папір виступає у якості утеплювача. Він погано виконує свою функцію.
  • Мінеральна вата. Відмінний варіант для бюджетних дверей. Вона дуже довговічна і майже не пропускає холод, але при літньому нагріванні може виділяти хімічні випаровування. Так само їй властиво вбирати вологу (конденсат).
  • Пінопласт і пінополістирол. Один від одного вони відрізняються щільністю, що прямо пропорційно впливає на ізоляцію. Для галасливих вулиць і карпатського регіону віддавайте перевагу пінополістиролу.

Всі фахівці наполегливо рекомендують замовляти вхідні двері з терморозривом (термомостом). Це спеціальний ізолятор з пвх-матеріалу, що розташовується між трубами коробки і стулки. Такий прошарок не дає безпосередньо проникати холоду по металевому каркасу. Дане доповнення є в дверях серії Стандарт Термо та Люкс Термо.

Дізнайся більше у менеджера. Купи кращий варіант елітних дверей для себе. 067 411 25 73

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…