Вхідні двері - молоткова фарба

Простий і доступний спосіб оформлення якісних вхідних дверей - оздобленням молотковою фарбою Hammerite. Лаконічно, стильно та не дорого  - це основні характеристики даного виду. Найчастіше прийом комбінується з кованими виробами (гратами, кованими елементами), що вигідно підкреслюють метал.

Таке оздоблення дверей найкраще підходить для приватних будинків, дач. В основі моделей з лежить металевий каркас. Рама з профільної труби, до якої приварюється чверть - профільна труба меншого перерізу. Внутрішня частина, що виходить в дім, декорується звичною мдф накладкою з пвх покриттям.

Як і інші моделі, вхідні двері ДрімДорс з оздобленням молотковою фарбою мають двоконтурне ущільнення. Їх утеплюють пінопластом/мінеральною ватою. Це забезпечує високу тепло та звукоізоляцію.

Саме спеціальна молоткова фарба Хаммерайт надає стабільного вигляду протягом десятків років користування. На зовнішній лист металу приварюється ковка. Декор може фарбуватись разом з усією конструкцією і виділятись лише рельєфно, або покриватись золотим, бронзовим пігментом. Основні кольори, які використовуються при виробництві дверей з фарбованим металом: зелений, синій, червоний, мідний, темно-коричневий і чорний.

hammerit

 

Hammerite DualTech

Фарба Hammerite молоткова і глянсова з новою технологією DualTech

Нова формула Хамерайт DualTech має в складі воск, що  надає особливий посилений захист від проникнення води до металевої поверхні.

Молоткова фарба хамерайт

 

 

Подвоєний ультранадійний захист від вологи та корозії

  • Ефективно запобігає появі іржі
  • Не залишає вологи на поверхні

 

Хамерайт володіє декоративним ефектом «ручне молоткове карбування». Це дозволяє приховати дрібні нерівності металу. Стики не помітні в місцях підфарбовування виробу в разі пошкодження основного шару. У складі присутні алюмінієві пластівці, що створюють характерний «візерунчастий» малюнок, і спеціалізовані силікони, які стабілізують фактуру і дають додатковий водовідштовхувальний ефект. Термостійкість покриття до 80 С °. Матеріал використовується для оздоблення фарбованої вологостійкої мдф.

Фото вхідних дверей з оздобленням молотковою фарбою дивіться у каталозі ДрімДорс.

Дивіться зразки кольорів молоткової фарби Hammerite в каталозі для партнерів ДрімДорс.

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…