Вхідні двері з оздобленням МДФ - одні з найбільш популярних серед усіх запропонованих на ринку. Помірна ціна та широкий асортимент можливостей оформлення завойовує масу прихильників.

Вхідні двері зі звичайними МДФ накладками

Металеву конструкцію, отриману з основних елементів, закривають мдф-накладками. Абревіатура МДФ+МДФ означає, що з обох сторін однакове оздоблення дверей. Дизайн пвх плівок та додаткові прийоми декору можуть бути абсолютно різні.

МДФ - деревостружкова плита середньої щільності. По суті, це вдосконалена плита ДВП. Її виробляють з висушених волокон деревини, які формують в плити. Після чого проводять гаряче пресування. Крім красивого зовнішнього вигляду вони забезпечують дуже хороші показники тепло- і шумоізоляції. 

МДФ-панелі - дуже міцний матеріал, який має ряд переваг перед натуральними аналогами. По перше, при виробництві не використовуються шкідливі клеї. Це робить продукт екологічним, безпечним в процесі експлуатації. По-друге, дані матеріали дуже міцні, одночасно пластичні, що дозволяє виготовляти з них накладки для вхідних дверей з різноманітними малюнками. Здійснюється ламінація різноманітними кольоровими ПВХ плівками. Накладки фарбуються спеціальними пігментами, наприклад, молотковими фарбами Хаммерайт.

Безмежні варіанти малюнків, що фрезеруються на поверхні, надають дверям нового вигляду.

Ще одним ефективним прийомом є патина - стилістичний ефект зістарювання. Аналогічне оздоблення дверей використовується для лиштви, при замовленні доборів.

Плівка, що використовується ламінації буває двох видів. Звичайна, що широко застосовується в меблевій індустрії, призначена для використання виключно всередині приміщень. Оздоблення вхідних дверей з такою плівкою маркуються як "МДФ+МДФ". Для зовнішнього декорування використовується антивандальна плівка Віноріт. Вона стійка до впливів несприятливих погодних умов, докладніше  «Вхідні двері з оздобленням МДФ+Vinorite».

Бронедвері МДФ зі звичайною ПВХ плівкою – розумний компроміс ціни та якості для квартир, офісів. Рекомендується для приміщень, двері яких не контактують із зовнішнім середовищем.

Дивіться зразки кольорів звичайної ПВХ плівки в каталозі зразків.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…