Вхідні двері з фарбованою мдф накладкою

Фарбована вологостійка мдф накладка - це новинка в оздобленні вхідних дверей. Даний тип оформлення передбачає всередині накладкою з плівкою ПВХ, а зовні аналогічний матеріал фарбується.

Вигляд фарбованих дверей визначається 2 аспектами: малюнком фрезеровки (їх є безліч варіантів, можна комбінувати, замовляти власні), та кольором пігменту. Спочатку мдф-накладку покривають шаром ґрунту, а потім наноситься у 2 кроки молоткову або глянсову фарбу. Відповідно поверхня набуває матовості, або блиску. За бажанням додатково використовується патина та лак. По вартості вхідні конструкції дорівнюють  МДФ+Віноріт.

Для оздоблення вхідних дверей, крім зазначених прийомів, застосовується 3д фрезерування та ручне різьблення. Ці методи прикрашання додають ефектності звичному виглядові. Вони використовуються не тільки у фарбованих дверях, але й в інших варіантах обробки мдф накладок.

ДрімДорс пропонує замовляти добори та лиштву з підтримкою стилістики. На додаткових елементах вхідних дверей також можливо використати оздоблення.

Молоткова фарба проявляє цікавий декоративний ефект «ручне молоткове карбування», що ще додатково прикрашає поверхню. Вона містить у складі алюмінієві часточки, що створюють характерний «візерунчастий» малюнок. Спеціалізовані силікони, що входять в склад, стабілізують фактуру і дають додатковий водовідштовхувальний ефект.

Крім зовнішньої привабливості, фарбовані вхідні двері ДрімДорс мають ряд інших переваг. Термостійкість покриття до 80С °. Поверхня надзвичайно стійка до сонячної активності. Пофарбовані дверні полотна довговічні, екологічні і дуже привабливі.

Фото дверей з вологостійкими фарбованими мдф накладками дивіться в каталозі ДрімДорс. Моделі рекомендуються для приватних будинків, що виходять на східну, південну сторони.

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…