Вітраж на вхідних дверяхВітражі CRI у вхідних дверях вибирають за їх унікальність і красу. Чималу роль для багатьох грає і ексклюзив, який вважається ознакою гарного смаку і заможності.

Часто бажають замовити вхідні двері з вітражем CRI для заміських будинків. Саме там вони стануть чудовою знахідкою, особливо якщо за ними знаходиться великий хол з численними великими і світлими вікнами. Барвистий орнамент перетвориться на "живу" картину, мінливу під рухомими променями сонця. М'яке світло наповнить приміщення, надаючи йому затишок. Фасад будинку від такого елемента теж тільки виграє.

Вітраж на дверях СакураДрімДорс вибір додаткових можливостей оздоблення різних форм та розмірів, які правильно підкреслять інтер'єр приміщення, зробивши його унікальним і ексклюзивним.

Вітраж для дверей перетворює звичний функціональний предмет інтер'єру в додатковий елемент декору. Вхідні двері з вітражними вставками стали прекрасною альтернативою типовим варіантам, виготовленим з традиційних матеріалів. Склопакети в дверях можуть додати дверям розкішний вигляд, а можуть зробити їх вишукано-естетичними. Все залежить від Вашого бажання і переваг. Вибираючи колір, малюнок, форму вітражної вставки у дверях, Ви можете використовувати оздоблення як яскравий та додатковий штрих до інтер'єру.

Вітраж на бокових фрамугах дверейВітражі для вхідних дверей ДрімДорс виготовляються за технологією CRI. Ніколи контур малюнка ще не був настільки чітким і тонким. Завдяки автоматизації плавні лінії з комп'ютерного ескізу можна перенести на скляну або дзеркальну поверхню будь-якої форми.

Широкий вибір кольорової палітри вітражних фарб дозволить створити яскравий елемент, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Вітраж не боїться ані дощу, ані холоду, адже після термічної обробки малюнок стає міцним і стійким до погодних умов як саме скло, на якому він розміщений.

Дивіться зразки малюнків вітражів у каталозі зразків та фото вхідних дверей з вітражами у каталозі ДрімДорс.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…