Двері Склопакет з ковкою тонований

Вхідні двері зі склопакетами - універсальний спосіб прикрасити будинок і вирішити ряд функціональних аспектів. Скло додає більше світла в передпокій. Через нього можна спостерігати, що відбувається надворі.

Існує думка, що вбудований елемент знижує рівень безпеки - це помилка. Склопакети монтуються досить глибоко, для поліпшення захисної функції. Додаткові можливості оздоблення вхідних дверей ДрімДорс дозволяють їх декорувати ковкою, кованими елементами. Структурною особливістю склопакетів є те, що вони складаються мінімум з 3 пластин скла по 4 мм. Вони розділені дистанційною рамкою шириною 10-16 мм. Розбити таку конструкцію надзвичайно важко. Якщо навіть це трапиться, то проникнення вкрай малоймовірне.

Склопакет із дзеркальним ефектом

Дзеркальні склопакети у дверях ДрімДорс дозволяють споглядати навколишнє середовище зсередини. При цьому з вулиці не помітно, що відбувається в будинку. Дивлячись з приміщення, видно добре, що відбувається поза домом. Двері, що виходять на сонячну сторону, менше нагріваються, маючи вбудований скляний елемент. Дзеркальне напилення буває двох відтінків - Графіт і Золото.

Двері із декоративним склопакетом

Вхідні двері Дрімдорс мають склопакети, що включають в себе 1-4 тонованих в масі скла. Вони однаково напівпрозорі з обох сторін. Їх кількість визначає ступінь прозорості композиції.

Декоративний склопакет складається з об'ємних полотен, в більшості випадків напівпрозорих, що пропускають значну кількість розсіяного світла. Декоративне скло має величезний вибір малюнків, що розкриваються в будинку по-різному. Це залежить від місця розташування, кількості світла.

Вхідні двері ДрімДорс можна доповнити вітражами CRI. Унікальна технологія повернула старовинний вигляд декору в сучасний дизайн. Вітражна техніка здатна не тільки підкреслити образ інтер'єру, але і додати стильні акценти. Докладніше на сторінці Вхідні двері з вітражами.

Склопакет з вітражем у дверях

ДрімДорс реалізує будь-які ідеї на замовлення. Залежно від малюнка фрезерування, ми можемо вмонтувати в будь-яку частину дверей склопакети. Технічні особливості дозволяють реалізувати різні форми і товщини пакетів.

Склопакети часто встановлюються у верхню або бічну фрамугу складних конструкцій, товщина таких пакетів становить не менше 60 мм. У поєднанні з іншими можливостями оздоблення дверей отримується відмінний результат.

Дівіться інші фото дверей ДрімДорс зі склопакетами у нашій фотогалереї.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…