поріг з нержавіючої сталі

Надійний поріг - це обов'язкова складова вхідних дверей ДрімДорс. Він являє собою символ початку будинку. У приміщеннях з великою кількістю відвідувачів використовуються оздоблення із зносостійкого металу (нержавіюча сталь).

В основі фірмової конструкції вхідних дверей ДрімДорс лежить профільна труба різного перерізу. Металева рама обробляється трикомпонентної фарбою, таким чином, успішно витримує звичайну експлуатацію у квартирах, офісах. Якщо покриття з часом стирається, то досить його знову пофарбувати.

Якщо ж умови використання активно стикаються із зовнішнім середовищем (волога, бруд, пісок), рекомендується встановлювати поріг з нержавійки (нержавіючої сталі). Вона не боїться надлишкового тертя, перепадів температур. Найбільш часто зустрічається ця можливість додаткового оздоблення у приватних будинках, торгових підприємствах, технічних приміщеннях (склади, цехи). Варто віддати перевагу порогам з нержавійки через стійкість до посиленого використання, ваговому навантаженню. Наприклад, співробітники транспортують важкі вантажі, використовують малогабаритну техніки. У таких умовах рами швидко травмуються, деформуються.

Даний вид порогів створюється це лист харчового металу. Його вигинають таким чином, щоб повторити контур нижньої частини вхідної конструкції. Стандартна рама набуває підвищеної міцності, надійності. Матеріал надзвичайно стійкий до погодних умов і механічного впливу.

porig

Конструкція дверного порога з нержавійки перевірена роками практики і успішного використання. Доступна ціна на додаткові можливості оздоблення підвищують попит на доукомплектацию вхідних дверей.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…