Бажаючи купити вхідні двері на замовлення, основна вимога, щоб вони були оригінальні. Варіантів декорування існує дуже багато. Один з найпопулярніших - патина на МДФ накладки.

 Вхідні двері з патиною  Патиновані вхідні двері  МДФ накладка з патиною

 

Патинування (патина на двері) - процес нанесення спеціальної фарби на мдф фасад. Вона розпилюється на поверхню, згодом витирається в тих місцях, де це необхідно. Таким чином, створюється ефект «старовини». Після обробки МДФ накладки обов'язково покриваються акриловим лаком, що закріплює здійснену роботу. Подібні прийоми використовуються для прикраси не тільки вхідних дверей на замовлення, а й меблів з аналогічними фасадами.

За допомогою додаткового оздоблення і прийомів декорування стандартне полотно з класичною фрезеровкою отримує недорогий ефектний зовнішній вигляд. Завдяки доступній ціні на даний тип декорування, його можна використовувати як зовні, так і всередині приміщень. Так легко купити вхідні двері на замовлення недорого з ексклюзивним дизайном.

ДрімДорз рекомендує використовувати патину на дверях з 3д фрезеруванням. Темна або світла фарба, в залежності від кольору полотна, вигідно відтіняє візерунок. Вдалим поєднанням є рослинні малюнки, ініціали з патинуванням.

Кількість малюнків, на які можна наносити тонування, необмежено. Ціна на патину одна, не залежно від площі накладок, кольору, насиченості. Тому кожен, хто планує замінити стару на нову вхідну конструкцію у житло, зможе підібрати найбільш підходящий варіант для свого інтер'єру.

Приклади вхідних дверей з патиною

3068 Двері з патиною3027 Двері ДрімДорс з патиною3021 Двері ДрімДорс з патиною і склом

3077 Двері ДрімДорс зі склом, ковкою і патиною1044 Двері ДрімДорс патина на мдф накладці1027 Двері ДрімДорс Патина Ловець снів

Дивіться більше фото дверей з патиною у нашій фотогалереї.

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…