ДрімДорс відрізняється від інших компаній тим, що пропонує оригінальні вхідні двері на замовлення (Київ, Вінниця, Одеса). Вони найкращі не тільки точністю розмірів, але й можливістю використання багатьох видів додаткового оздоблення дверей. Їх комбінацією досягається дизайнерське бачення полотна і супутніх елементів (добори, налічники).

Вхідні двері ДрімДорс набувають нового вигляду, оскільки використовується додаткове оздоблення мдф накладок (патина, 3д малюнок, ручна різьба). У конструкцію вмонтовуються склопакети з тонованим, дзеркальним склом, наноситься вітраж і т.д. В каталозі вхідних дверей ДрімДорс фото є десятки зразків з оздобленням кованими елементами, гратами.

Патина

Вхідні двері з патиною
Патина на МДФ-накладки - це стилістичний прийом, за допомогою якого стулки отримують старовинний вигляд. На поверхню накладки, вкриту ПВХ плівкою, наносять фарбу. В подальшому її дещо витирають і покривають спеціальними лаком, залишаючи пігмент тільки у заглибленнях. Особливо ефектно такий вид додаткового оздоблення дверей виглядає на складних малюнках з безліччю фрезеровок різної висоти, на опуклих декоративних візерунках.

Дізнатися більше

Склопакет

Вхідні двері зі склопакетом
Склопакет - конструкція, що складається з 2, 3-х або більшої кількості листів скла. Пакет має відмінні тепло- і шумоізоляційні характеристики. Для вхідних дверей використовуються спеціальні склопакети з потовщеним склом, збільшеною відстанню між ними. ДрімДорс пропонує нанесення піскоструйних візерунків, витончених вітражів, або мінімально дзеркальне напилення

Дізнатися більше

Ковка

Вхідні двері зі склопакетом і ковкою
Вмонтовані конструкції дуже часто використовують у поєднанні з кованими елементами, що прикрашають двері. Вони закривають доступ до скла, перешкоджають проникненню в будинок. Компанія самостійно виготовляє оригінальну ковку, що розширює можливості дизайну.

Дізнатися більше

Вітражі

Вітраж на вхідних дверях
Ексклюзивно від ДрімДорс вітражі CRI за новітньою технологією встановлюються у вхідних металевих дверях . Сучасні вітражі CRI - це унікальна комбінація способів нанесення рідкого скла та полімерів. У результаті формується ефектний зовнішній вигляд з високими показниками довговічності. У переліку зразків у розділі для партнерів представлені найбільш популярні ескізи.

Дізнатися більше

Поріг з нержавійки

Поріг з нержавіючої сталі для вхідних дверей
Одним з доповнень, які рекомендуються встановлювати разом з вхідними дверями на замовлення - пороги з нержавійки. Вони виготовлені зі смуги зносостійкого металу товщиною 1 мм. Остання кріпиться до конструкції в процесі складання дверей. Такі пороги виглядають естетичніше по порівнянні зі звичайними пофарбованими. Крім цього вони захищають низ коробку, тим самим перешкоджаючи утворенню корозії на металі.

Дізнатися більше

Новини компанії

Покриття вуличних дверей

Покриття вуличних дверей…

Ізраїльська плівка Vinoritаналогіокриттю, складається з таких же складових і її вважають а…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…