Броньовані вхідні двері стикаються з проблемою конденсату, промерзання, навіть найдорожчі. Фірмовий термоміст (терморозрив) – рішення теплоізоляції дверей. Це технічне утеплення дверної коробки рядом способів та спеціальних матеріалів. Вони мають високий коефіцієнт опору теплопередачі.

З точки зору конструкції вхідних дверей ДрімДорс у серіях Стандарт Термо та Люкс Thermo застосовується:

  • Приховане кріплення мдф накладок саморізами;
  • Утеплення коробки та створки пінополістиролом.

Підвищена теплоізоляція необхідна для конструкцій, що встановлюються в приватні будинки офіси, де відсутні тамбури. Термоміст (терморозрив) нівелює виникнення промерзання, конденсату у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (під час будівництва, ремонту), недостатньою вентиляцією, мінімальним опаленням (офіси, магазини, нежилі будинки).

Що ж таке термоміст або терморозрив? Між несучою трубою коробки та четвертю встановлюється спеціальна термоізолююча стрічка. Кріплення згаданих елементів дверей відбувається безконтактним способом. Утеплення всієї будови також здійснюється таким чином, що зникає шлях проходження холоду по металевим сегментам. Безпосередня технологі (теплоізоляція дверей) є комерційною таємницею ДрімДорс.

Виробники недорогих вхідних дверей (Київ, Житомир) використовують переважно мінеральну вату. Коробка при цьому не утеплюється. Гнутий профіль менше промерзає, але є не надійною основою. З часом мінеральна вата поглинає вологу і стає відмінним провідником холоду в дім.

Тому якщо ви хочете бути впевненими у надійності та теплі бронедверей обирайте найкраще – вхідні двері серії Термо (Thermo) з термомостом.