Шукаєте ексклюзивні вхідні двері на замовлення? ДрімДорс спеціально розробив серію Люкс Thermo для найвимогливіших покупців. Це комбінація найбільш технічно складних конструкцій і максимальних можливостей дизайну.

Коробка металевих дверей з трубиДверна коробка Люкс Thermo виготовлена з профільної труби перерізом 80х40мм. На неї кріпиться чверть з профілю 60х30мм. Конструкція служить основою для другого контуру ущільнення, тим самим забезпечуючи відмінні показники тепло- і шумоізоляції. Люкс Thermo відрізняється від серії Люкс наявністю термочетверті (термоміст) - спеціална ізоляція внутрішньої труби четверті від несучої труби коробки за унікальною технологією, що немає аналогів в Україні в сучасних умовах.

Каркас стулки виготовлений з того ж матеріалу розміром 60х30мм. На отриману основу приварюється лист металу 1,5-2мм. Найчастіше він декорується МДФ накладкою 16мм, 19мм. Аналогічне полотно кріпиться на стулку з внутрішньої сторони прихованими саморізами. У комплектацію входять 3 петлі на опорних підшипниках. Відмінним варіантом для будинку залишається серія Стандарт і Люкс, де використаний менший спектр технічних можливостей.

Дверна коробка і стулка фарбується молотковою фарбою Хаммерайт, яка володіє хорошими антикорозійними властивостями і має відмінний зовнішній вигляд.

На найдорожчі вхідні двері (найякісніші) встановлюються італійські замки Mottura, Cisa. За бажанням замовника, можлива комплектація іншими марками і моделями замкових механізмів (кодові, електричні).

Основні відмінності серії Люкс Термо від ДрімДорс

  • Товщина полотна у моделей серії Люкс Thermo становить 97мм.
  • Наявність термомоста. Ексклюзивна техніка утеплення ДрімДорс дозволяє ідеально теплоізолювати коробку, стулку, чверть від впливів зовнішнього середовища. Утеплюється продукт пінополістиролом і іншими спецматеріалами.
  • У такі двері зазвичай встановлюється спеціальна серцевина. Ексклюзивна пропозиція на ринку Житомира вбудовування в замок антизламного гібридного циліндру нового покоління (більш докладно в розділі "Фурнітура").
  • Для покращення теплоізоляції та зовнішнього вигляду - приховане кріплення саморізами МДФ-накладок.

Щоб створити власний дизайн, компанія приготувала великий асортимент можливостей оздоблення вхідних дверей: склопакет, ковка, вітраж, антивандальна плівка, ручна різьба, ексклюзивні рали (кольори) фарби і т.д.

Порівняльна характеристика дверей DreamDoors (рекомендована комплектація)

Характеристики Стандарт
(квартирні)
Стандарт Thermo (вуличні) ЛЮКС
(квартирні)
ЛЮКС Thermo   (вуличні)
Несуча труба коробки 60х40 60х40 80х40 80х40
Четверть (2 конт. ущільн.) Так 60х30 Термоміст + 60х30 Так 60х30 + лиштва 16 Термоміст + 60х30
Внутрішня лиштва Ні Так Ні Так
Несуча труба створки 40х20 40х20 60х30 60х30
Товщина МДФ накладок, мм. 16/16 16/19 16/16 16/19
Кріплення МДФ накладок Приховане кріплення Приховане кріплення Приховане кріплення Приховане кріплення
Товщина металу під МДФ, мм. 1,5 2 1,5 2
Товщина металу під фарбою, мм. 2 2 2 2
Петлі дверні підшипникові 3шт. підшипникові 3шт. підшипникові 3шт. підшипникові 3шт.
Замок основний Kale 252R цил. Kale 252R цил. Mottura 2-системн. Mottura 2-системн.
Замок додатковий Kale 257L сув Kale 257L сув сувальдна система сувальдна система
Циліндр замка Bull антизлом Bull антизлом Bull антизлом Bull антизлом
Утеплення полотна Пінопласт 25кг/м3 Пінополістирол Пінопласт 25кг/м3 Пінополістирол
Утеплення коробки Ні коробка і четверть Ні коробка і четверть
Фурнітура стандарт преміум преміум преміум
Товщина полотна, мм. 74 77 94 97