Конструкція дверей ДрімДорсСучасні вхідні двері ДрімДорс відповідають безлічі вимог ХХІ століття. Найбільш важливі з них: хороша звукоізоляція, теплоізоляція, довговічність, міцність, стійкість до злому і звичайно ж гарний зовнішній вигляд.

Для того що б Ваші вхідні конструкції працювали довго та якісно, вони повинні мати міцну будову та надійну фурнітуру, якісне оздоблення. В основі продукції ДрімДорс лежить металевий каркас з профільної труби і листового металу товщиною 1,5-3 мм.

Фірмова рама, каркас стулки мають ряд переваг порівно з аналогами з куточка або гнутого листа металу (гнутого профілю). Така коробка значно міцніша і дозволяє використовувати важкі вмонтовані склопакети, ковані грати та багато іншого, дозволяє виготовляти двері великих розмірів і різних форм.

Кожна серія вхідних дверей ДрімДорс може комплектуватися практично будь-якою фурнітурою і мати будь-який тип оздоблення. Відмінність полягає лише в конструкційних особливостях - розмір і тип коробки, товщина полотна.

Порівняльна характеристика дверей DreamDoors (рекомендована комплектація)

Характеристики Стандарт
(квартирні)
Стандарт Thermo (вуличні) ЛЮКС
(квартирні)
ЛЮКС Thermo   (вуличні)
Несуча труба коробки 60х40 60х40 80х40 80х40
Четверть (2 конт. ущільн.) Так 60х30 Термоміст + 60х30 Так 60х30 + лиштва 16 Термоміст + 60х30
Внутрішня лиштва Ні Так Ні Так
Несуча труба створки 40х20 40х20 60х30 60х30
Товщина МДФ накладок, мм. 16/16 16/19 16/16 16/19
Кріплення МДФ накладок Приховане кріплення Приховане кріплення Приховане кріплення Приховане кріплення
Товщина металу під МДФ, мм. 1,5 2 1,5 2
Товщина металу під фарбою, мм. 2 2 2 2
Петлі дверні підшипникові 3шт. підшипникові 3шт. підшипникові 3шт. підшипникові 3шт.
Замок основний Kale 252R цил. Kale 252R цил. Mottura 2-системн. Mottura 2-системн.
Замок додатковий Kale 257L сув Kale 257L сув сувальдна система сувальдна система
Циліндр замка Bull антизлом Bull антизлом Bull антизлом Bull антизлом
Утеплення полотна Пінопласт 25кг/м3 Пінополістирол Пінопласт 25кг/м3 Пінополістирол
Утеплення коробки Ні коробка і четверть Ні коробка і четверть
Фурнітура стандарт преміум преміум преміум
Товщина полотна, мм. 74 77 94 97

 

Двері серії Стандарт - високоякісні вхідні двері з підвищеними показниками тепло- і шумоізоляції. Серія відмінно підходить для квартир, офісів.

Двері серії Стандарт Thermo - дуже вдалий варіант для замовників, яким потрібні якісні, теплі і красиві продукти з ідеальними показниками тепло та звукоізоляції. Це двері із унікальною технологією "Термоміст". Найчастіше замовляють такі вхідні двері для будинків, офісів, що виходять на шумні вулиці.

Якщо бажаєте купить ексклюзивні моделі дверей, зверніть увагу на серію Люкс та Люкс Thermo (використання термомоста). Такі вхідні конструкції найбільш підходять для заміських будинків своїми високими показниками звуко- та шумоізоляції. Будова Люкс дозволяє вмонтовувати масштабні та дорогі замки італійського виробництва (Моттура, Чіза). Серія відзначається різноманіттям дизайнів та технологічних рішень. Важливі елементи конструкції дверей - це замки та їх циліндри. Унікальна пропозиція - антизламні серцевини Bull (докладніше у відповідному розділі).

Важливі елементи конструкції дверей

  • Для того щоб забезпечити хорошу ізоляцію, на дверну коробку кріпиться додаткова профільна труба - чверть. Вона посилює будову, а також слугує основою для додаткового контуру ущільнення. У серіях з приставкою "Thermo" труба четверті відокремлена від труби коробки термомостом.
  • На каркас стулки, який виготовляється теж з труби, приварюється 1 або 2 листа металу. Якщо його товщина 1,5 - 2,0 мм, то вони забезпечують додаткову міцність.
  • Стулка, та частина конструкції, яка відкривається-закривається, кріпиться до коробки на петлях. Вхідні двері ДрімДорс комплектуються потужними петлями на опорних підшипниках. Вони володіють найкращими показниками надійності, довговічності, забезпечуючи тривалий термін експлуатації продукту.
  • Один з найважливіших елементів дверей - це замки. Від того, наскільки якісні замкові системи встановлені, залежать захисні можливості дому. Хороший вхідний замок, який важко зламати - гарантія того, що у ваш будинок не потраплять неочікувані гості. Компанія використовує тільки перевірені марки дверної фурнітури (Kale, Mottura, Cisa).


У деяких випадках конструкцію дверей можна змінити. Наприклад, якщо дуже вузький дверний прохід є сенс дверну коробку виготовляти з металевого куточка. Додатковою можливістю конструкції дверей є елітна чверть. Вона передбачає наявність внутрішньої лиштви з МДФ. Цей елемент виконує декоративну функцію, а також істотно покращує теплоізоляційні характеристики дверної коробки.

Окремий розділ сайту присвячений додатковим можливостям конструкції вхідних дверей ДрімДорс.

Новини компанії

Ціна вхідних дверей

Ціна вхідних дверей…

На ціну вхідних металевих дверей впливає дуже багато чинників і пояснюється це тим, що сам виріб мож…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…