Спецфурнітура розширює можливості комфорту вхідних дверей ДрімДорс. За бажанням замовника на готові конструкції встановлюються додаткові елементи, крім основної фурнітури. Наприклад, популярністю користуються нічник, ланцюжок безпеки.

Вхідні двері ДрімДорс оснащуються тільки перевіреними марками від європейських виробників (Кале, Мотура, Чиза, Апекс).

Варто пам’ятати, що спецфурнітурою не можливо замінити якісні вхідні замки (сувальдні, циліндрові, двосистемні), петлі чи ручки.

Різновидом спеціальної фурнітури дверей є ексклюзивні ручки нестандартних форм та розмірів.

У якості поліпшеного захисту замкових механізмів рекомендуємо замовити (купити) броненакладки. Вони закривають щілини від можливості зламу та прикрашають вхідні двері.

ДрімДорс спеціалізується на створенні нестандартних дверей на замовлення. Вхідні конструкції для під’їздів, складських приміщень, магазинів, тамбурів комплектуються спеціальною фурнітурою відповідного призначення.

Кодовий замок

Кодовий замок

У випадку встановлення даного виду спецфурнітури, відмикання створки здійснюється натисненням певної комбінації кнопок. Для кодового замка програмується певна комбінація клавіш, що сповіщається жителям дому. Її можна самостійно змінити за необхідності в будь-який час. Перевага такого кодового механізму в тому, що відсутні ключі, які часто втpачаються.

Під'їздний замок

 Під'їздний замок

Перевагами цього замка є високий рівень взламостійкості і надійності. Конструкція передбачає багаторазове використання. Модель надзвичайно довговічна і доступна в ціні.

Електрозамок

 Електрозамок

Електромеханічний замок накладного типу. Двері з електричним принципом роботи відкриваються ззовні ключем, а зсередини - натисканням на панелі, або віддаленою кнопкою, наприклад, на домофоні.

Засувка - нічник

 Засувка - нічник

Врізна засувка Апекс. Якщо зсередини закритися і на таку спеціальну фурнітуру дверей, то ззовні відчинення не можливе. Нічник встановлюється таким чином, що він непомітний із зовнішньої сторони.

Заскочка фіксатор (бочка)

 Заскочка фіксатор (бочка)

За відсутності нажимної ручки, вхідні двері ДрімДорс комплектуються бочкою. Заскочка фіксатор забезпечує надійну фіксацію створки в закритому положенні.

Ланцюжок безпеки

; Ланцюжок безпеки

Ланцюжок - відмінний елемент дверної фурнітури безпеки. Він дозволяє відкрити двері на лише на певну відстань, і таким чином запобігти потраплянню небажаних осіб всередину приміщення.

Доводчик дверний

 Доводчик дверний

Дверний доводчик призначений для автоматичного плавного закривання відкритих вхідних конструкцій. Його використання істотно знижує зношування петель, іншої фурнітури.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…