Вхідні двері ДрімДорс мають стильні та якісні дверні ручки. Вони вигідно поєднуються з оригінальним оздобленням конструкцій. Якість дверної фурнітури гарантує тривалий термін експлуатації фірмових бронедверей.

Серед різноманітних брендів ДрімДорс обрав лідерів ринку. Замки Кале, Мотура, Чиза встановлюються в продукцію компанії. Петлі застосовуються виключно на підшипниках. Дверні ручки Апекс давно вже зарекомендували себе надійною складовою, що працює роками. Вхідні двері ДрімДорс комплектуються фурнітурою Apecs 05 Premier і 08 Standart на розетці.

Видів бронедверей є безліч. У залежності від місця (офіс, підвал, магазин) застосування встановлюються інші види: офісні ручки-дуги, скоби, під'їзні ручки-тягучки, ручки-бублик. Вони монтуються там, де не має необхідності в нажимному механізмові.

Ручки Apecs серії 05

Ручки Apecs 05 Premier виготовлені з міцного якісного цинкового сплаву (ЦАМ). Поверхня сформована 7 шарами антикорозійного гальванічного покриття, що дозволяє їх встановлювати на вулицю. В асортименті Апекс 05 Прем’єр представлені наступні кольори: бронза, золото, хром.

 

Apecs Premier 0526 Бронза Apecs Premier 0526 Золото Apecs Premier 0526 Хром

Apecs Premier 0526 Бронза

 

Apecs Premier 0526 Золото

 

0526CRlitl

 

 Apecs Premier 0520 Бронза  Apecs Premier 0520 Золото  Apecs Premier 0520 Хром

 Apecs Premier 0520 Бронза

 

 Apecs Premier 0520 Золото

 

Apecs Premier 0520 Хром

 

Apecs Premier 0523 Бронза Apecs Premier 0523 Золото Apecs Premier 0523 Хром
Apecs Premier 0523 Бронза Apecs Premier 0523 Золото Apecs Premier 0523 Хром

Ручки Apecs серії 08

Серія Apecs 08 -  це комплекти роздільної фурнітури економ класу. На відміну від попередніх моделей вони відмінно підходять для недорогих варіантів серія Економ або стандарт з дешевшою комплектацією. Рекомендуються для використання в квартирних проектах, де не має прямого контакту з погодними факторами. Зовні такі ручки схожі модель 0526, але вони істотно легші. Шарів покриття менше, тому кольорова гама не така яскрава.

Apecs Standart 0826 Бронза Apecs Standart 0826 Золото Apecs Standart 0826 Хром
 Apecs 0826 Бронза  Apecs 0826 Золото  Apecs 0826 Хром

 

Офісна ручка

 Офісна ручка-бублик, дуга
Офісна ручка (бублик, дуга, П-подібна ручка, ручка-скоба) використовується для металевих дверей, де відсутній язичок. Конструкція дозволяє встановлювати дверну фурнітуру на полотна різної товщини. Ручка-дуга виготовлена з суцільної алюмінієвої труби. Це забезпечує їй красивий вигляд, легкість, надійність використання. Проста лаконічна форма. Колір покриття може бути будь-який. Даний вид підходить для бронедверей ДрімДорс з різним типом оздоблення. Найчастіше встановлюється для входу в офіс, магазин, складське приміщення.

Офісні П-подібні ручки або ручки-скоби

Офісні П-подібні ручки або ручки-скоби

Офісні П-подібні ручки або ручки-скоби зазвичай мають декоративний вигляд (стилізовані під старовину). Тому найчастіше встановлюються у двері з оригінальним дизайнерським оздобленням. Моделі можуть бути використані виключно з замками без нажимного принципу роботи.

Під’їзна ручка

Під’їзна ручка

Під'їзна ручка - масивна дверна фурнітура круглої форми. Прийнято комплектувати нею вхідні під'їзні або технічні двері. Малюнок і розмір можуть бути різними. Найпопулярніші варіанти діаметром 8 см. Матеріал ручок-тягучок – метал. Тому міцність і надійність не залишає сумнівів.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…