Дверні петлі - обов'язкова і незамінна частина міжкімнатних або вхідних систем. Дверна фурнітура є одночасно функціональним і конструктивним елементом. Петлі з'єднують статичні й активні деталі дверей. Опорні підшипники приймають на себе основне навантаження в процесі експлуатації конструкцій від найлегших до найбільш важких

петлі на опорних підшипниках

Металеві вхідні двері ДрімДорс мають вагу від 60 до 200 кг завдяки фірмовій будові, варіантам оздоблення. У зв'язку з цими технічними особливостями, компанія використовує у виробництві виключно петлі на опорних підшипниках. Така дверна фурнітура забезпечують плавне відкривання-закривання стулки, виключаючи можливість провисання та заклинювання активного полотна.

петлі на опорних підшипниках

Обойма і кульки у дверних петлях виготовлені зі спеціальної загартованої сталі. Завдяки такому матеріалу вони, практично, не зношуються. Мінімальний термін експлуатації 10 років.

У конструкції петель передбачено технічний отвір для змащування деталей, що необхідно час від часу. На відміну від традиційних аналогів, підшипникова система дозволяє здійснювати обслуговування без зняття важкого полотна, яке досягає 200кг.

 

Абсолютно всі фірмові вхідні двері ДрімДорс укомплектовані 2-3 петлями на опорних підшипниках та якісними замками, стильними ручками від європейських брендів.

Новини компанії

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…