Антизламний циліндр BullДрімДорс встановлює антизламний циліндр Bull (серцевина, личинка). Марка створила доступний аналог дорогим європейським механізмам, вартість яких перевищує 5000 грн.

Антизламні серцевини набрали актуальності у зв'язку зі збільшенням рівня злочинності в Україні. Виробник механізму мінімізував можливість відкриття вхідних дверей відмичками та іншими пристосуваннями.

Система Bull має 10 технічних пінів, що гарантують більш 4 000 000 комбінацій. Їх гібридна форма не дає можливості підібрати варіант відкриття замку. Стержні захисту антизламного циліндра Bull виготовлені зі сталі. Також конструкція серцевини виключає класичне вибивання і висвердлювання.

Більшість компаній, економлячи на елементах конструкції, встановлюють дешеву дверну фурнітуру. За статистикою, відкривання такого механізму професійним злодієм займає від 5 до 45 с.

Антизламний циліндр Bull у поєднанні з замком Kale 252 (найбільш популярний варіант) в фірмових вхідних дверях захистить квартиру від грабіжників. Один раз платите - отримуєте якісну і надійну вхідні систему. В іншому випадку злочинці легко проникають в будинок і закривають його після себе.

ДрімДорс пропонує встановлювати якісну фурнітуру: 2 типи замків (сувальдний і циліндровий). Вони якісно доповнюють один одного і підвищують рівень надійності дверей. Рекомендується Bull для конструкцій всіх серій ДрімДорс.