Вхідні двері терморозривОдним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироби стикаються з конденсатом і промерзанням під час холодного періоду року. Що дає в дверях терморозрив або термоміст? Як він впливає на комфорт?

При покупці бронедверей вуличного типу обов'язково потрібно запитати про їх теплоізоляцію. Чим краще і якісніше вона виконана, тим менше ви втратите тепла під час опалювального сезону. Ціна на вхідні двері дуже відрізняється у залежності від використаного утеплювача в створці, коробці.

Найбільш популярні матеріали на українському ринку:

  • Картон. Китайські виробники найчастіше його використовують. Їх продукція вкрай дешева, тому і гофрований щільний папір виступає у якості утеплювача. Він погано виконує свою функцію.
  • Мінеральна вата. Відмінний варіант для бюджетних дверей. Вона дуже довговічна і майже не пропускає холод, але при літньому нагріванні може виділяти хімічні випаровування. Так само їй властиво вбирати вологу (конденсат).
  • Пінопласт і пінополістирол. Один від одного вони відрізняються щільністю, що прямо пропорційно впливає на ізоляцію. Для галасливих вулиць і карпатського регіону віддавайте перевагу пінополістиролу.

Всі фахівці наполегливо рекомендують замовляти вхідні двері з терморозривом (термомостом). Це спеціальний ізолятор з пвх-матеріалу, що розташовується між трубами коробки і стулки. Такий прошарок не дає безпосередньо проникати холоду по металевому каркасу. Дане доповнення є в дверях серії Стандарт Термо та Люкс Термо.

Дізнайся більше у менеджера. Купи кращий варіант елітних дверей для себе. 067 411 25 73

Новини компанії

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері…

В Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квар…