Антизламний циліндр БулВ Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квартиру, будинок від крадіжок.

Є новинка ринку. Антизламний циліндр Бул (Bull) - унікальна конструкція, що нівелює можливість відкриття відмичками та іншими пристосуваннями. Компанія розробник створила його за схожим принципом до європейських аналогів. Останні коштують більше 3-4 тис. грн. Таким чином, українці можуть купити антизламний циліндр Бул (Bull) всього за 500-600 грн.

Встановлюйте надійний циліндр у замки

Серцевина побудована з використанням 10 пінів, що в комбінації з іншими елементами створюють більше 4 мільйонів варіантів відкриття. Стержні виготовлені зі сталі. Спеціальна форма циліндра не дає можливості вибити його зі вхідних дверей. Даний спосіб часто використовується злодіями. Кілька рухів - і квартира відкрита.

Варто пам'ятати, що не потрібно економити на структурних компонентах дверей. Китайські дешеві двері часто відкривають за допомогою відмичок, домкрата. Товщина та якість металу бажають кращого, як і замки. Маючи такі двері,  купуйте собаку. Вона точно не підведе.

Купуйте якісні вхідні двері від професіоналів

Трубна конструкція у поєднанні з мдф накладками 16-19 мм, металом 1,5-2 мм утворюють надійний захист будинку. Доповніть все якісним турецьким або італійським замком з антизламним циліндром - спіть спокійно. Фахівці рекомендують встановлювати 2 типи замків: циліндровий і сувальдний. Хорошим рішенням цього є двосистемні механізми італійського виробництва (Mottura, Cisa). Вони довговічні, перевірені мільйонами користувачів.

Найголовніше: купуйте вхідні двері на замовлення у професіоналів. Фахівці проконсультують і допоможуть обрати кращий варіант. ДрімБуд береже свою репутацію і піклується про клієнтів, саме тому нас рекомендують. Тільки кращі вхідні двері на замовлення будь-якої складності - це принцип роботи ДрімБуд.

Новини компанії

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері…

В Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квар…