Антизламний циліндр БулВ Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квартиру, будинок від крадіжок.

Є новинка ринку. Антизламний циліндр Бул (Bull) - унікальна конструкція, що нівелює можливість відкриття відмичками та іншими пристосуваннями. Компанія розробник створила його за схожим принципом до європейських аналогів. Останні коштують більше 3-4 тис. грн. Таким чином, українці можуть купити антизламний циліндр Бул (Bull) всього за 500-600 грн.

Встановлюйте надійний циліндр у замки

Серцевина побудована з використанням 10 пінів, що в комбінації з іншими елементами створюють більше 4 мільйонів варіантів відкриття. Стержні виготовлені зі сталі. Спеціальна форма циліндра не дає можливості вибити його зі вхідних дверей. Даний спосіб часто використовується злодіями. Кілька рухів - і квартира відкрита.

Варто пам'ятати, що не потрібно економити на структурних компонентах дверей. Китайські дешеві двері часто відкривають за допомогою відмичок, домкрата. Товщина та якість металу бажають кращого, як і замки. Маючи такі двері,  купуйте собаку. Вона точно не підведе.

Купуйте якісні вхідні двері від професіоналів

Трубна конструкція у поєднанні з мдф накладками 16-19 мм, металом 1,5-2 мм утворюють надійний захист будинку. Доповніть все якісним турецьким або італійським замком з антизламним циліндром - спіть спокійно. Фахівці рекомендують встановлювати 2 типи замків: циліндровий і сувальдний. Хорошим рішенням цього є двосистемні механізми італійського виробництва (Mottura, Cisa). Вони довговічні, перевірені мільйонами користувачів.

Найголовніше: купуйте вхідні двері на замовлення у професіоналів. Фахівці проконсультують і допоможуть обрати кращий варіант. ДрімБуд береже свою репутацію і піклується про клієнтів, саме тому нас рекомендують. Тільки кращі вхідні двері на замовлення будь-якої складності - це принцип роботи ДрімБуд.

Новини компанії

Ціна вхідних дверей

Ціна вхідних дверей…

На ціну вхідних металевих дверей впливає дуже багато чинників і пояснюється це тим, що сам виріб мож…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…