Публікації

Ціна вхідних дверейНа ціну вхідних металевих дверей впливає дуже багато чинників і пояснюється це тим, що сам виріб можуть виробляти різні виробники, використовуючи матеріали і фурнітуру самої різної якості.

Вхідні дверіВхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі параметри, за якими клієнти роблять вибір.

Вхідні двері терморозривОдним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироби стикаються з конденсатом і промерзанням під час холодного періоду року. Що дає в дверях терморозрив або термоміст? Як він впливає на комфорт?

Елітні вхідні дверіВи втомилися від магазинної одноманітності, типових варіантів бронедверей? Хочете чогось особливого, ексклюзивного? Елітні вхідні двері за ціною виробника вам цікаві?

Вхідні двері від виробнкаВтомилися шукати компанію, що продає якісні бронедвері на замовлення в Києві, Житомирі? Інтернет-магазин ДрімДорс дає найбільший вибір авторських  вхідних дверей за приємною ціною.

Новини компанії

Ціна вхідних дверей

Ціна вхідних дверей…

На ціну вхідних металевих дверей впливає дуже багато чинників і пояснюється це тим, що сам виріб мож…

Як вибрати вхідні двері

Як вибрати вхідні двері…

Вхідні двері в квартиру або приватний будинок зазвичай купують на довгі роки, і є дуже важливі парам…

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…