Вхідні двері з фарбованою мдф накладкою

Фарбована вологостійка мдф накладка - це новинка в оздобленні вхідних дверей. Даний тип оформлення передбачає всередині накладкою з плівкою ПВХ, а зовні аналогічний матеріал фарбується.

Вигляд фарбованих дверей визначається 2 аспектами: малюнком фрезеровки (їх є безліч варіантів, можна комбінувати, замовляти власні), та кольором пігменту. Спочатку мдф-накладку покривають шаром ґрунту, а потім наноситься у 2 кроки молоткову або глянсову фарбу. Відповідно поверхня набуває матовості, або блиску. За бажанням додатково використовується патина та лак. По вартості вхідні конструкції дорівнюють  МДФ+Віноріт.

Для оздоблення вхідних дверей, крім зазначених прийомів, застосовується 3д фрезерування та ручне різьблення. Ці методи прикрашання додають ефектності звичному виглядові. Вони використовуються не тільки у фарбованих дверях, але й в інших варіантах обробки мдф накладок.

ДрімДорс пропонує замовляти добори та лиштву з підтримкою стилістики. На додаткових елементах вхідних дверей також можливо використати оздоблення.

Молоткова фарба проявляє цікавий декоративний ефект «ручне молоткове карбування», що ще додатково прикрашає поверхню. Вона містить у складі алюмінієві часточки, що створюють характерний «візерунчастий» малюнок. Спеціалізовані силікони, що входять в склад, стабілізують фактуру і дають додатковий водовідштовхувальний ефект.

Крім зовнішньої привабливості, фарбовані вхідні двері ДрімДорс мають ряд інших переваг. Термостійкість покриття до 80С °. Поверхня надзвичайно стійка до сонячної активності. Пофарбовані дверні полотна довговічні, екологічні і дуже привабливі.

Фото дверей з вологостійкими фарбованими мдф накладками дивіться в каталозі ДрімДорс. Моделі рекомендуються для приватних будинків, що виходять на східну, південну сторони.

Новини компанії

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері…

В Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квар…