Двері Склопакет з ковкою тонований

Вхідні двері зі склопакетами - універсальний спосіб прикрасити будинок і вирішити ряд функціональних аспектів. Скло додає більше світла в передпокій. Через нього можна спостерігати, що відбувається надворі.

Існує думка, що вбудований елемент знижує рівень безпеки - це помилка. Склопакети монтуються досить глибоко, для поліпшення захисної функції. Додаткові можливості оздоблення вхідних дверей ДрімДорс дозволяють їх декорувати ковкою, кованими елементами. Структурною особливістю склопакетів є те, що вони складаються мінімум з 3 пластин скла по 4 мм. Вони розділені дистанційною рамкою шириною 10-16 мм. Розбити таку конструкцію надзвичайно важко. Якщо навіть це трапиться, то проникнення вкрай малоймовірне.

Склопакет із дзеркальним ефектом

Дзеркальні склопакети у дверях ДрімДорс дозволяють споглядати навколишнє середовище зсередини. При цьому з вулиці не помітно, що відбувається в будинку. Дивлячись з приміщення, видно добре, що відбувається поза домом. Двері, що виходять на сонячну сторону, менше нагріваються, маючи вбудований скляний елемент. Дзеркальне напилення буває двох відтінків - Графіт і Золото.

Двері із декоративним склопакетом

Вхідні двері Дрімдорс мають склопакети, що включають в себе 1-4 тонованих в масі скла. Вони однаково напівпрозорі з обох сторін. Їх кількість визначає ступінь прозорості композиції.

Декоративний склопакет складається з об'ємних полотен, в більшості випадків напівпрозорих, що пропускають значну кількість розсіяного світла. Декоративне скло має величезний вибір малюнків, що розкриваються в будинку по-різному. Це залежить від місця розташування, кількості світла.

Вхідні двері ДрімДорс можна доповнити вітражами CRI. Унікальна технологія повернула старовинний вигляд декору в сучасний дизайн. Вітражна техніка здатна не тільки підкреслити образ інтер'єру, але і додати стильні акценти. Докладніше на сторінці Вхідні двері з вітражами.

Склопакет з вітражем у дверях

ДрімДорс реалізує будь-які ідеї на замовлення. Залежно від малюнка фрезерування, ми можемо вмонтувати в будь-яку частину дверей склопакети. Технічні особливості дозволяють реалізувати різні форми і товщини пакетів.

Склопакети часто встановлюються у верхню або бічну фрамугу складних конструкцій, товщина таких пакетів становить не менше 60 мм. У поєднанні з іншими можливостями оздоблення дверей отримується відмінний результат.

Дівіться інші фото дверей ДрімДорс зі склопакетами у нашій фотогалереї.

Новини компанії

Знижки до Дня Народження компанії

Знижки до Дня Народження компанії…

АКЦІЯ! До Дня Народження компанії усім клієнтам знижки на вхідні двері.…

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей

УВАГА. Нові прайси. Нова програма прорахунку дверей…

ДрімДорс пропонує партнерам і дилерським компаніям ознайомиться з новими прайсами на вхідні…

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)

Вхідні двері з терморозривом (термомостом)…

Одним з основних завдань бронедверей є протекція будинку від холоду, шумності. Часто металічні вироб…

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері

Антизламний циліндр Bull - захисти свої вхідні двері…

В Україні стрімко зростає кількість пограбувань житлових приміщень. Як захистити вхідні двері у квар…